Calculadora de edad perruna

Calculadora de edad perruna 1.1

szczekanie kalkulator wiek pozwala kontrolować psa wiek, az drugiej strony, aby wiedzieć, co w twoim wieku, jeśli były poważne pies.

szczekanie kalkulator wiek pozwala kontrolować psa wiek, az drugiej strony, aby wiedzieć, co w twoim wieku, jeśli były poważne pies.

szczekanie kalkulator wiek pozwala kontrolować psa wiek, az drugiej strony, aby wiedzieć, co w twoim wieku, jeśli były poważne pies.

Dowiedz się wiek naszego psa stał się ciekawostką, a nie koniecznością. Ale nie możemy zapominać, że wiedza ta jest niezbędna do zaspokojenia potrzeb naszego psa na każdym etapie swojego życia.

Wiele osób uważa, że ​​mnożenie przez 7 każdego roku z psem może być w przybliżeniu jego wiek w ludzkich lat. To nie jest prawidłowy, ponieważ ich rozwoju fizjologicznego nie stosuje tę samą stawkę, jak nasza. Mając dokładne oszacowanie jego wielkości muszą uczestniczyć, gdyż nie wszystkie rasy mieszkają same. Największa mogą żyć średnio 12 lat, biorąc pod uwagę ich jako seniora, gdy osiągną 8 lub 9 lat, w porównaniu do 16, który może żyć mały rasy. To zależy od jakości życia, która sprawia, że ​​pies, dobrego odżywiania, higieny, zapobieganie chorobom i wizyty weterynarza.

Szerokim zakresie rozmiarów, z drugiej strony, generuje dużą różnorodność długości życia, dzięki czemu amerykańskie naukowcy rozwinęli obliczenia w celu określenia wiek psów od ich wielkości.

Długowieczność psów waha się od jednego wyścigu do drugiego, ale zwykle mniejszych ras żyją dłużej niż większe. Mniejsze psy często żyją w wieku piętnastu czy szesnastu, podczas gdy większe psy mogą mieć długość życia tylko w połowie. Wśród wszystkich ras są pośrednie. Najstarszy pies na płycie Australian cattle dog o imieniu Bluey, zmarł w 1939 w wieku dwudziestu dziewięciu. Sterylizacja zwierząt może przedłużyć lub skrócić jego żywotność, zmniejsza ryzyko chorób takich jak pyometra u kobiet i raka jąder u mężczyzn. Zmniejsza również ryzyko wypadków i urazów, jak unsterilized psy walczyć i uciekać więcej. Ponadto, kastrację sprzyja powstawaniu raka prostaty, choroby, które mogą znacznie skrócić czas życia zwierzęcia.

Pusuke (1985 - 2011) był najstarszym na świecie pies, zarejestrowany w "Księdze Rekordów Guinnessa" od grudnia 2010 r. do swojej śmierci.

To był japoński pies rasy Shiba Inu i żył 26 lat i 9 miesięcy. Pusuke miał równowartość 125 lat człowieka. W 2008 roku był bliski śmierci po pobiciu, ale udało się odzyskać po zabiegu.

Organizacja "Księgi Rekordów" nagrana, po sprawdzeniu ich dokumentów szczepienia i rejestracji zwierząt w mieście. Jednak wiek nie przekracza historyczny rejestr psów Bluey, który żył w latach 1910 i 1939, umiera w wieku 29 lat.

Ogromna różnorodność morfologii w różnych ras psów jest trudny do określenia rozmiaru i wagi psów środkami. O wysokości między 71 i 90 cm, Irish greyhound jest najwyższy pies rasy, choć niektóre okazy wielki duński przekracza ten rozmiar, osiągając 107 cm. Najmniejszy pies rasy jest Chihuahua, o wielkości 15-25 cm w kłębie. Przy średniej masie od 1,5 do 3 kg, a w niektórych przypadkach, nie może przekroczyć 500 gr-, Chihuahua są również lżejsze psy, i mastify angielskie Bernardyny St są cięższe psy z waga, która może osiągnąć więcej niż 75 lub 80 kg.

Kalkulator ten pozwala kontrolować age Barking wiek psa, a także drugą stronę, aby wiedzieć, co w twoim wieku, jeśli były poważne pies.

Pamiętaj, jak ważne jest, aby utrzymać psa zdrowego i zabrać go do weterynarza regularnie.

Calculadora de edad perruna

Download

Calculadora de edad perruna 1.1